Kontakt

Všechny dotazy směřujte na emailovou adresu info@plutosportuje.cz nebo se obraťte na náš tým.

Fakturační adresa

PLUTO sportuje s.r.o.

Kobližná 63/12 602 00 Brno

IČ: 19335164 

Bankovní spojení: 2373709003/5500

Náš tým

Bc. Jan Homolka 

  • Ahoooj, já jsem Janek! Právě letím magisterským programem Učitelství tělovýchovy na Masaryčce. Předtím jsem rozjížděl svůj raketoplán na bakalářském oboru Management sportu. Posledních sedm let jsem sbíral zkušenosti na pozicích jako vedoucí příměstských táborů, trenér dětských sportovních aktivit a skákací superhrdina v Jump Academy Brno. A co ještě víc cool? Se mnou je sport zárukou zábavy a energie - prostě nepřekonatelný zážitek!

E-mail: homolka@plutosportuje.cz 

Telefon: +420 608 178 180

Sára Vetešníková 

  • Naše úžasná instruktorka Sára! Právě objevuje tajemství Fyzioterapie na vysoké škole, kde se věnuje tomu, jak se stát profesionální bojovnicí proti svalovým křečím a bolestem, a pomáhat lidem zlepšovat jejich pohyblivost. Ale to není všechno! Sára je nejen šikovná, ale také neuvěřitelně energická parťačka na sportovní výzvy, která dokáže vytvořit tu nejlepší atmosféru. Ať už jde o trénink, zábavu nebo relax, se Sárou je každý okamžik nezapomenutelným zážitkem. Takže připravte se, s naší cool instruktorkou Sárou vás čeká jízda plná úžasných sportovních dobrodružství!

Bc. Petr Koval

  • Zdar kamarádi! Jmenuji se Petr, ale sporťáci mi říkají Kovi. Studuji obor Management sportu na Masarykově univerzitě a jako instruktor in-line bruslení, táborů a trénování vedu děti několik let. Mám rád sport! Aktivně se věnuji lednímu hokeji jako brankář, ale v mládí jsem vyzkoušel i fotbal a tenis. Mám rád cestování, těstoviny a občas ujedu na sladkým. 


E-mail: koval@plutosportuje.cz

Telefon: +420 734 801 511

Jana Novotná

  • Naše fantastická instruktorka Janča! Právě se ponořuje do kouzel Lékařství na vysoké škole, kde objevuje, jak zachraňovat životy a přinášet úlevu lidem v nouzi. Ale to není všechno! Janča je nejen chytrá, ale také úžasně nadšená společnice pro sportovní dobrodružství, která dokáže rozproudit veselou náladu na každém kroku.


Kontaktujte nás

plutosportuje

Kobližná 63/12, 602 00 Brno-střed-Brno-město

+420 608 178 180

+420 734 801 511

info@plutosportuje.cz